Aksident në Shkup, lëndohet një person

Shkupi

Aksident në Shkup, lëndohet një person

Më: 5 maj 2022 Në ora: 22:59
Foto ilustrim

MBP njofton se një motoçikletë ka dalë nga rruga në Shkup, me çka është lënduar një person.

“Mëngjesin e sotëm rreth orës 1:50 në SPB Shkup është raportuar se në bulevardin “KAÇKM” një motoçikletë “Honda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga B.T. (33) nga Shkupi, ka dalë nga rruga.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar B.T. të konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naum i Ohrit”.

Në vendin e ngjarjes ka bërë ekspertizë ekipet nga SPB Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat