Autobusi godet një këmbësorë në Shkup

Shkupi

Autobusi godet një këmbësorë në Shkup

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 15:13
Foto ilustrim

Dje në një stacion autobusi në rrugën “Dimitrie Çupovski” autobusi “jutong” me targa të Shkupit drejtuar nga V.B.(52) nga Shkupi ka goditur këmbësorin R.S.(70) nga Shkupi.

Në aksident këmbësori ka pësuar lëndime të rënda, të cilat janë konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit”.

Në vendin e ngjarjes kontroll kanë kryer ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat