Aksident në Shkup, humb jetën një person

Shkupi

Aksident në Shkup, humb jetën një person

Më: 31 gusht 2022 Në ora: 13:57
Foto ilustrim

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shkup.

Nga MPB thonë se aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:30, në afërsi të hyrjes në Radishan, ku një veturë ka goditur për vdekje një 68-vjeçar nga Shkupi.

“Në afërsi të hyrjes në Radishan, automjeti “Mercedes” me targa të Shkupit i drejtuar nga E.S.(28) nga Shkupi ka goditur K.P.(68) nga Shkupi.

Në aksident këmbësori ka ndërruar jetë në vend, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat