Sulmohet fizikisht një shofer autobusi në Shkup

Shkupi

Sulmohet fizikisht një shofer autobusi në Shkup

Më: 1 shtator 2022 Në ora: 22:08
Foto ilustrim

Shoferi i një autobusi në Shkup është sulmuar fizikisht me send të fortë nga një person, pas një keqkuptimi të mëparshëm rreth komunikacionit, njoftojnë MPB.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në një stacion autobusi në zonën e Qendrës dhe është denoncuar nga shoferi i autobusit V. D. (42).

“Me datë 31.08.2022 në ora 18:50 në stacionin policor Qendër V.D.(42) nga Shkupi ka raportuar se me datë 30.08.2022 rreth orës 18:30 në një stacion autobusi në zonën e Qendrës, Shkup, derisa ishte duke kryer detyrat e punës si shoferi i autobusit, është sulmuar fizikisht me send të fortë nga një person”, theksojnë nga MPB.

Janë marrë masa për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat