Aksident zinxhiror në qendër të Shkupit, përfshihen pesë makina

Shkupi

Aksident zinxhiror në qendër të Shkupit, përfshihen pesë makina

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 21:59
Foto nga vendi i ngjarjes

Pesë vetura janë përplasur në rrugën “11 Tetori” në qendër të Shkupit.

Aksidenti zinxhiror ka ndodhur pasi ishte ndezur drita jeshile në semafor në kryqëzim.

U dëgjuan 4 goditje të forta dhe u ngrit pluhur i bardhë për shkak të airbags. Por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Pritet që në vendin e ngjarjes të arrijë policia dhe të jep detaje për aksidentin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat