Aksident në Shkup, humb jetën një person

Shkupi

Aksident në Shkup, humb jetën një person

Më: 11 tetor 2022 Në ora: 15:40
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në SPB Shkup është raportuar se në rrugën “Brigada maqedone-kosovare” në Shkup ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture “Opel Corsa” e drejtuar nga N.A.(30) nga Shkupi dhe një veture “Volkswagen Passat” e cila drejtohej nga Z.Z.(21) nga Vizbegu.

Nga lëndimet e marra në aksident ka ndërruar jetë bashkudhëtarja në automjetin “Opel Corsa”, A.E.(79) nga Shkupi.

Vdekje e saj është konstatuar nga mjeku i Mjekësisë Emergjente, ndërsa hetime kanë kryer ekipi nga SPB Shkup.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dorëzuar për autopsi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat