Shkup, një banesë merr flakë pas shpërthimit të bombolës së gazit

Shkupi

Shkup, një banesë merr flakë pas shpërthimit të bombolës së gazit

Më: 22 tetor 2022 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Një banesë në një ndërtesë në bulevardin “ASNOM”, mes hotel “Rusia” dhe hotel “Hilton”, është djegur mëngjesin e sotëm nga bombola e gazit.

Sipas informacioneve fillestare, zjarri është shuar dhe nuk ka të lënduar.

Komandanti i Njësisë zjarrfikëse informoi se kanë ndërhyrë pesë automjete zjarrfikëse dhe 14 zjarrfikës.

Zjarri është raportuar në orën 09:40.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat