Paraqitet si e humbur një 18-vjeçare nga Shkupi

Shkupi

Paraqitet si e humbur një 18-vjeçare nga Shkupi

Më: 31 tetor 2022 Në ora: 18:28
Foto ilustrim

Një banor nga Batinca e Shkupit ka paraqitur se vajza e tij 18-vjeçare është larguar nga shtëpia, njofton MPB.

“Me datë 30.10.2022 në ora 08:30 në Stacionin Policor Draçevë, J.S.(56) nga fshati Batincë e Shkupit ka paraqitur se vajza e tij Z.S.(18) nga fshati Batinci është larguar nga shtëpia.

Po merren masa për gjetjen e personit”, thonë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat