Të shtëna me armë në Shkup, plagoset një person

Shkupi

Të shtëna me armë në Shkup, plagoset një person

Më: 7 shkurt 2024 Në ora: 18:14
Foto ilustrim

Përballë poliklinikës së “Bit Pazarit” ka ndodhur një shkëmbim zjarri me armë, ndërsa një person ka mbetur i plagosur, njoftojnë nga MPB.

Personi i lënduar me plagë me armë zjarri është dërguar në spitalin “Naumi i Ohrit” në Shkup.

“Sot (07.02.2024) nga SPQ “Shën Naum i Ohrit” në SPB Shkup është raportuar se tek ta është sjellë P.P. (24) me plagë me armë zjarri në këmbë dhe, sipas raportimit, një person e ka qëlluar me armë zjarri në afërsi të poliklinikës Bit Pazar në Shkup”.

“Sipas informacioneve fillestare në P.P. ka qëlluar R.Sh. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, njoftojnë nga policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat