Disa të mitur kanë rrahën një djalë në Shkup dhe ia kanë marr celularin

Shkupi

Disa të mitur kanë rrahën një djalë në Shkup dhe ia kanë marr celularin

Më: 13 shkurt 2024 Në ora: 19:07
Foto ilustrim

MPB ka njoftuar se disa të mitur kanë rrahur një djalë dhe ia kan marr celularin. Rasti është raportuar në SPB Shkup.

“Dje në orën 16:20, B.P., 48 vjeçare, nga fshati Kuçevishtë i Shkupit, ka raportuar se rreth orës 14:00 në lagjen Nerezi nga disa të mitur është sulmuar fizikisht djali i saj i mitur, të cilët ia kanë marrë edhe celularin” njofton MPB-ja.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat