Aksident në Shkup, vetura godet një billbord reklamash

Shkupi

Aksident në Shkup, vetura godet një billbord reklamash

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 13:53
Foto ilustrim

Më datë 20.06.2024 në ora 14:00 në SPB Shkup është raportuar se në B.T.(42) nga Shkupi, duke drejtuar veturën e pasagjerëve “Opel” me targa të Shkupit, ka humbur kontrollin mbi veturën dha ka dalë nga rruga, ndërsa ka goditur një billbord reklamash.

Nga aksidenti lëndime të rënda ka marrë drejtuesi i automjetit B.T. të konstatuar në spitalin “Nënë Tereza” – Shkup dhe shoqëruesja e tij L.T (72) nga Shkupi të konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naum Ohri” Shkup.

Në vendin e ngjarjes kontroll ka kryer policia e SPB Shkup.

Priten detaje të reja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat