Aksident në Shkup, lëndohet një motoçiklist

Shkupi

Aksident në Shkup, lëndohet një motoçiklist

Më: 4 mars 2024 Në ora: 13:28
Foto ilustrim

MPB njofton se mbrëmë në ra 19:15 në SPB Shkup është paraqitur se rrugën “Ivan Haxhinikollov” në Shkup ka ndodhur një aksident në komunikacion në mes një veture “Kia” me targa të Shkupit.

Drejtuar nga B.J. (51) në Shkup dhe motoçikletës “Honda” me targa të Shkupit, drejtuar nga A.B. (22) nga Shkupi.

Në aksident lëndime të rënda kanë marrë motoçiklisti të konstatuar në spitalin “Nënë Tereza”.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga ekipi policor nga SPB Shkup.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat