Aksident në Shkup, lëndohet një person

Shkupi

Aksident në Shkup, lëndohet një person

Më: 11 mars 2024 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Aje në ora 07:35 në SPB Shkup është paraqitur se në kryqëzimin e rrgëve nga bulevardi “Aradhat Partizane” në bulevardin “Marrëveshja e Bledit” dhe rrugës “Pariska” në Shkup ka ndodhur një aksident në komunikacion në mes të veturës “Golf” me targa të Vallandovës, drejtuar nga R,V (30) nga Vinica dhe mopedit “Aprila” me targa të Shkupit, drejtuar nga S.G. (27) nga Tetova.

Në aksident lëndime të rënda drejtuesi i mopedit të konstatuar në spitalin e përgjithshëm “Shtatori”.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga SPB Shkup.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat