Dy persona nga Shkupi, janë ndaluar dyshohen për grabitje

Shkupi

Dy persona nga Shkupi, janë ndaluar dyshohen për grabitje

Më: 16 mars 2024 Në ora: 17:24
Foto ilustrim

Sot (16.03.2024), zyrtarët policorë nga SPB Kumanovë kanë privuar nga liria MA (28) dhe EA (32), të dy nga fshati Bukoviq, Shkup.

“Ata dyshojnë se më 15.03.2024, rreth orës 20:20, në rrugën “Done Bozhinov” në Kumanovë, automjeti i pasagjerëve “Range Rover” me targa të Shkupit ka goditur mjetin e pasagjerëve “Volkswagen Passat”.

I cili drejtohej nga S.S.(63 ) nga Kumanova, gjatë së cilës kanë qëlluar në drejtim të S.S. dhe i kanë marrë një qese me para dhe më pas i kanë vënë automjetit Range Rover”, thuhet në njoftim.

Ata janë ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat