Ndalohet një 54-vjeçar në Shkup, dyshohet për tregti të paligjshme me lëndë narkotike

Shkupi

Ndalohet një 54-vjeçar në Shkup, dyshohet për tregti të paligjshme me lëndë narkotike

Më: 3 prill 2024 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

MPB njofton se policia ka ndaluar një 54-vjeçar i cili dyshohet për tregti me lëndë narkotike.

“Me datë 02.04.2024 në ora 23:00, zyrtarë policorë nga Njësia për Trafikim Ilegal në SPB Shkup, kanë ndaluar M.K.(54)

Gjithashtu u gjet një lëndë pluhuri ngjyrë kafe dhe një peshore digjitale.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat