Veturat e djegura, shuhet zjarri te poligoni i vjetër Shkup

Shkupi

Veturat e djegura, shuhet zjarri te poligoni i vjetër Shkup

Më: 6 prill 2024 Në ora: 14:50
Foto ilustrim

Zjarrfikësit shuajnë flakën në poligonin e vjetër të Shkupit, pasi katër vetura kapen nga zjarri.

Njësitë e shpëtimit intervenuan menjëherë pas raportimit të zjarrit, që u shpërthe në afërsi të parkut të qytetit.

Sipas njoftimit thuhet se dy vetura Seat Leon, një Renault Clio, një Mercedes C, dhe një Toyota Corolla janë prej flakës.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa hetimet janë në vazhdim për të zbuluar shkaktarët e ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat