Një 28-vjeçare nga Shkupi është rrahur nga bashkëshorti dhe prindërit e tij

Shkupi

Një 28-vjeçare nga Shkupi është rrahur nga bashkëshorti dhe prindërit e tij

Më: 16 prill 2024 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

MPB ka njoftuar se 14.04 në ora 20:15 në SPB Shkup një grua 28 vjeçare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj J.M.(27) nga Shkupi nga prindërit e tij dhe tezja e tij.

Gjate rrahjes janë përdorur edhe sende të forta.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 në zonën e Draçevës.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat