Aksident në Shkup, lëndohet një 22-vjeçar

Shkupi

Aksident në Shkup, lëndohet një 22-vjeçar

Më: 25 prill 2024 Në ora: 13:04
Foto ilustrim

Dje, në ora 14:30, nga SPB Shkup është raportuar se në kryqëzimin nga rruga “Metodija Andonov-Çento” me rrugën e shërbimit që lidh këmbimin “Çento” dhe Bulevardin “Aleksandarin e Madh”, është aksidentuar M. N. (22).

Ai është nga fshati Haraçinë, Shkup, i cili drejtonte motoçikletën me targa të Tetovës.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë M.. N., konstatuar në kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipi policor nga SPB Shkup.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat