Habit Mustafa Nano, shpërthen keq ndaj Ramës: Më vjen turp që është kryeministri im - Bota Sot
Habit Mustafa Nano, shpërthen keq ndaj Ramës: Më vjen turp që është kryeministri im

Shqipëria

Habit Mustafa Nano, shpërthen keq ndaj Ramës: Më vjen turp që është kryeministri im

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 22:35
Edi Rama dhe Mustafa Nano

Analisti Mustafa Nano, ka shpërthyer në studion e ‘Opinion’ kundër kryeministrit Rama. Ai tha se Rama është i demotivuar dhe sipas tij po bën gabim që po rri ende në karrigen e kryeministrit.

Nano tha se i vjen turp që Rama është kryeministri i tij.

“Kur e pash në studion tënde Fevzi javën e kaluar më erdhi turp që është kryeministri im. Ishte një njeri që ngrinte zëri dhe kishte një gjestikulacion të rëndë sikur ishte i droguar”, u shpreh Nano.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...