Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Përgjigjet Rama - Bota Sot
Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Përgjigjet Rama

Shqipëria

Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro? Përgjigjet Rama

Më: 6 janar 2019 Në ora: 00:53
Lindita Nikolla, Edi Rama dhe Mirela Kumbaro

“Kush qan më shpejt Lindita Nikolla apo Mirela Kumbaro dhe nga cila prekesh më shpejt?”, ishte kjo pyetja që i bëri Ermali kryeministrit Rama gjatë emisionit, pyetje që shkaktoi të qeshura në publik.

“Kush qeshën? Gratë, sepse gratë janë të jashtëzakonshme dhe unë kam bindjen që këtë vend e kanë marrë në qafë burrat. Sa më shumë gra të përfshihen në punët e këtij vendi, aq më mirë do jetë ky vend.

Por ka një problem me gratë. Kur janë shumicë, fillojnë zihen me njëra-tjetrën. Ne nuk kemi arritur akoma aty kështu që mos trembemi nga kjo”, tha kryeministri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...