“Jam këtu me Ramën”, çfarë i shkroi Berisha-Ermal Mamaqit - Bota Sot
“Jam këtu me Ramën”, çfarë i shkroi Berisha-Ermal Mamaqit

Shqipëria

“Jam këtu me Ramën”, çfarë i shkroi Berisha-Ermal Mamaqit

Më: 6 janar 2019 Në ora: 07:58
Rama. Ermali

Ermal Mamaqi ka ngacmuar ish-kryeministrin Berisha, teksa kishte të ftuar në studio kreun e Qeverisë, Edi Rama.

Mamaqi tha se i dërgoi një mesazh ish-kryeministrit Sali Berisha duke e lajmëruar se kishte në studio Ramën dhe i kërkoi një urim live, por përgjigja e Berishës ishte tipike.

Ermali: Jam live me Ramën, po bëjmë një intervistë simpatike. A mund të bësh një urim në linjë direkte? Shihe çfarë më kthen doktori

Berisha: Ermal bëre mirë që të mos e ndjek nesër Xing me Ermalin. Natën e mirë

Rama: Ai e ndjek dhe ritransmetim Ermalin se do të thotë që po e sheh

Ermali: E mendon rikthimin e doktorin në krye të PD?

Rama: Ku të kthehet, pse ka ikur ai?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...