Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë - Bota Sot
Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

Shqipëria

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 22:56
Foto ilustrim

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës.

Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi dhe i kanë rrëmbyer automjetin tip “Benz” me targa AA 045 TA.

Kjo është grabitja e dytë që ndodh në harkun e dy orëve në vend.

Më herët familja e një biznesmeni u terrorizua dhe u grabit nga persona të maskuar të veshur si policë. Ata arritën të merrnin 10 mijë euro nga banesa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...