Foto-pikante/ Pamje nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD - Bota Sot
Foto-pikante/ Pamje nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD

Shqipëria

Foto-pikante/ Pamje nga mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD

Më: 19 janar 2019 Në ora: 14:14
Sali Berisha

Partia Demokratike mblodhi sot Këshillin Kombëtar, ku u konfirmuan Edi Paloka dhe Edmond Spaho si nënkryetar, ndërkohë që këshilli do të drejtohet nga ish-presidenti Bujar Nishani.

Në mbledhjen e sotme, në selinë blu kanë shkuar figurat kryesore ku spikat ish-kryeministri Sali Berisha, Genc Pollo, Flamur Noka, Jemin Gjana, Gazmend Oketa, e Xhelal Mziu.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...