Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur - Bota Sot
Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur

Shqipëria

Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 10:19
Foto Ilustrim

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan.

Sipas policisë "ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën".

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...