Berisha denoncon Ramën: Në anti-mitingun e Noriegës folën trafikantë të damkosur - Bota Sot
Berisha denoncon Ramën: Në anti-mitingun e Noriegës folën trafikantë të damkosur

Shqipëria

Berisha denoncon Ramën: Në anti-mitingun e Noriegës folën trafikantë të damkosur

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 22:04
Pamje nga protesta

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër rast të një shfaqje të turpshme sipas tij, ku në anti-mitingun e djeshmë që Rama organizoi në Vlorë, përpara qytetarëve kanë folur dhe trafikantë.

Berisha i referohet një denoncimi të ardhur nga qytetari dixhital, i cili thekson se një ndër folësit në Vlorë ditën e djeshme ka qenë Demir Licaj si dhe i biri, që sipas denoncuesit janë njerëz të dënuar nga drejtësia dhe që merren me trafiqe.

Për më tepër lexoni statusin e Berishës:

Ne presidium me Noriegen flasin trafikante te damkosur!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Sot ne Vlore z.dr mbas fjalimit "" madheshtor "" te rames mer fjalen nje burr i "" nderuar "" che a e Dini ju se kish ishte ky qytetar quhet demir licaj

Ky zoteri ish pronar i kampit te puntoreve dhe i denuar per pristitucion ne ceshtjen STELA

I BIRI i tij Artur licaj qe eshte mar me nje serie trafiqesh ,droge pristitucin etj.i denuar ne shtet itali ,holland greqi dhe sot ky njeri eshte Duke ndertuar nje pallat ne zonen e plazhit te vjeter ne Vlore

A nuk eshte turpi me i madh qe ne tribuna bashke me k.ministrin te jene keta persona

E bija e dimir licaj ndodhet aktualisht ne gjermani dhe aty meret me trafik droge.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...