PS: Parlamenti është legjitim edhe pa opozitën - Bota Sot
PS: Parlamenti është legjitim edhe pa opozitën

Shqipëria

PS: Parlamenti është legjitim edhe pa opozitën

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 11:03
Edi Rama

PS-ja dhe grupi parlamentar i PS-së deklarojnë se edhe nëse ikin deputetët e opozitës nga parlamenti, përsëri parlamenti mbetet legjitim.

Por në të vertetë nuk do jetë kështu, sepse vendi do futet në krizë të madhe politike e kushtetuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...