“Corriere della Sera poshtëron Edi Ramën për Narkoshtetin!!” - Bota Sot
“Corriere della Sera poshtëron Edi Ramën për Narkoshtetin!!”

Shqipëria

“Corriere della Sera poshtëron Edi Ramën për Narkoshtetin!!”

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 18:11
Petrit Vasili

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili duke cituar artikullin e “Corriere Della Sera”, për Shqipërinë shkruan se gazeta italiane diskrediton kryeministrin Rama, mëshirimin e vetëm në Evropë sipas tij, të shtetit të drogës.

Sipas tij Rama ka vendosur këmbëkryq drogën në qeveri.

"Corriere della sera poshteron Edi Ramen per Narkoshtetin!!

Corriere della sera diskrediton Edi Ramen misherimin e vetem ne Europe te shtetit te droges.

Edi Rama s'ka ç'ben me ne Shqiperi.

I ka bere me te keqen duke vene drogen kembekryq ne qeveri dhe duke damkosur nje shtet te tere.

Kushdo qe merr kurajon dhe ben alibine e narkoshtetit le ta lexojne Corriere della Serën dhe te mendojne para se te shkruajne", shkruan Vasili.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...