“Edi Rama ngre shtatoren e tij në Tiranë” - Bota Sot
“Edi Rama ngre shtatoren e tij në Tiranë”

Shqipëria

“Edi Rama ngre shtatoren e tij në Tiranë”

Më: 26 shkurt 2019 Në ora: 14:54
Foto

Pak minuta më parë avokati Altin Goxhaj në një komunikim live në Facebook ka bërë me dije se pas Hotel Tirana Internationale, në trotuar kryeministri Edi Ramaka ngritur shtatoren e tij.

Sipas Goxhajt, Rama hodhi në plehra Shqiponjën, për ti hapur rrugë ndërtimit të Unazës së Madhe, ndërsa këtë shtatore ai e ka ngritur me paratë e oligarkëve

Postimi i Goxhajt:

EDI RAMA NGRE SHTATOREN E TIJ NË TIRANË!
Piktori i Qeveriut hodhi SHQIPONJËN në plehra, ulëriti duke shkul flokët për kërpudhën dhe vë në mes të Tiranës shtatoren e tij me paratë e oligarkëve!”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...