Ndryshime në Elbasan, kush është kreu i ri i Hipotekës - Bota Sot
Ndryshime në Elbasan, kush është kreu i ri i Hipotekës

Shqipëria

Ndryshime në Elbasan, kush është kreu i ri i Hipotekës

Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:53
Elbasan

Astrit Hazizi është emëruar drejtori i ri i Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme (Hipotekës) në Elbasan.

Ai zëvendësoi në këtë post Mariglen Dishën i cili u emërua drejtor i ALUIZNI-t në Tiranë.

Astrit Hazizi njihet si specialist i fushës, pasi dhe më herët ka mbajtur postin e nëndrejtorit në këtë institucion.

Ai ka premtuar se do të vazhdojë traditën e mirë të punës së krijuar gjatë viteve të fundit në ZVRPP Elbasan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...