Ish-deputetët e opozitës i bashkohen protestës - Bota Sot
Ish-deputetët e opozitës i bashkohen protestës

Shqipëria

Ish-deputetët e opozitës i bashkohen protestës

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:50
Ish-deputetët e opozitës i bashkohen protestës

Ish-deputetët e opozitës të cilët kanë dorëzuar mandatet e tyre kohë më parë i janë bashkuar protestës pranë Kuvendit të Shqipërisë.

Sali Berisha, Flamur Noka, Bardh Spahija dhe figura të tjera të Partisë Demokratike tashmë janë bërë pjesë e protestës.

Po ashtu, në protestë janë edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, me bashkëpunëtorët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...