Pas protestës në Tiranë, punonjësit e bashkisë rikthejnë normalitetin - Bota Sot
Pas protestës në Tiranë, punonjësit e bashkisë rikthejnë normalitetin

Shqipëria

Pas protestës në Tiranë, punonjësit e bashkisë rikthejnë normalitetin

Më: 21 mars 2019 Në ora: 17:53
Foto

Me largimin e protestuesve, nisin menjëherë nga puna punonjëset e Bashkisë së Tiranës për pastrimin dhe rikthimin e normalitetit për qytetarët.

Në funksion të pastrimit shkuan edhe mjetet e pastrimit si dhe botet me ujë për të bërë larjen e rrugës, duke e rikthyer atë në gjendjen e mëparshme dhe në shërbim të qytetarëve.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat