Vasili: Kryeministër s’gënjehet vetja, s’e ndreq dot shëndetin me gjyqe për shpifje vëlla - Bota Sot
Vasili: Kryeministër s’gënjehet vetja, s’e ndreq dot shëndetin me gjyqe për shpifje vëlla

Shqipëria

Vasili: Kryeministër s’gënjehet vetja, s’e ndreq dot shëndetin me gjyqe për shpifje vëlla

Më: 22 mars 2019 Në ora: 23:44
Petrit Vasili

Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka ironizuar Kryeministrin Rama pasi u shpreh sot se do të akuzojë për shpifje ata që deklaruan se ai nuk ishte mirë nga shëndeti.

Në një postim në facebook, Vasili shkruan: I semuri per mend, alias kryeministri, u qa sot se kane shpifur per shendetin e tij,i cili sipas tij eshte i forte,i gjate dhe i ngjeshur, por edhe syri me i zakonshem klinik sheh qarte te kunderten…

Postimi i plotë:

Kryeminister dukesh qe ne cehre qe e ke shendetin e “forte”?!!……

I semuri per mend, alias kryeministri, u qa sot se kane shpifur per shendetin e tij,i cili sipas tij eshte i forte,i gjate dhe i ngjeshur.

Edhe syri me i zakonshem klinik sheh qarte te kunderten….

Por megjithate ai i varferi mendon se me nje gjyq per shpifje,me ca portale idiote dhe me ca duartrokitje e zgjidh edhe kete punen e shendetit…

gallate me vete kjo.

Ceshtja eshte ai i ka punet mire dhe si duhet me shendetin…..???

Pa me facebook,me tëiter,istagram,ëhats up dhe viber rron edhe 400 vjet e me shume bile, por me mjekesi nuk ndodh kjo.

Edhe padine per shpifje duhet ta beje qe ç’ke me ate pune ai.

Po s’mbaron me kaq,se do bjere nje per nje analizat mjeksore ne gjyq,te cilat do te behen publikisht, se nuk e mbaron dot kete pune as me te gjithe votat e parlamentit.

Kryeminister nuk genjehet vetja per shendetin!

S’e ndreq dot shendetin me gjyqe per shpifje vella, kot t’a kane mbushur mendjen.

Shendetin o e ke o s’e ke.

Ti dukesh qe e ke te forte shendetin….bile shume te forte,duket qe ne çehre….?!!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...