Denoncimi: Pse Admir Murataj nuk u vra nga policia, por nga… - Bota Sot
Denoncimi: Pse Admir Murataj nuk u vra nga policia, por nga…

Shqipëria

Denoncimi: Pse Admir Murataj nuk u vra nga policia, por nga…

Më: 18 prill 2019 Në ora: 00:50
Admir Murataj

Ish-kryeministri Sali Berisha hedh dyshime të forta se Admir Murataj nuk është vrarë nga policia.

Përmes mesazhit të një qytetari, Berisha shkruan se vendi ku ka ndodhur vrasja nuk ka fushë pamje për policinë.

Sipas denoncimit, makina e policisë që pretendohet se është përplasur me grabitësit nuk ka asnjë gërvishtje.

Në mesazh pretendohet se Murataj është vrarë nga shokët e tij.

Postimi origjinal i Berishës:

Hidhet poshtë me prova të pakundërshtueshme pretendimi i policisë se ajo ka ekzekutuar Admir Murataj!

Lexoni mesazhin, pyetjet gozhduake dhe shikoni fotot e ekspertit dixhital. sb

Përshëndetjeje Zoti bershia

Si ka mundësi qe lajmet thojn qe ka gjujt policia kur ktu nuk ka fushë pamje fare

Policia nuk ka pas asnji shanc te gjuj sepse aty esht nje pjes e ngritur si tip kodre edhe nuk te lejon te shikosh fare

Policia mashtron ajo as qe është afruar aty e jo me te hap zjarr dhe te vras nji nga grabitesit nuk ka fush pamje. Mikrobusi i policisë nuk ka asnjë gërvishtje jo me ç’pim nga plumbat.

Eshtë e sigurt qe Admir Murataj esht vrare nga shoket e tij.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...