Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh Kryesinë - Bota Sot
Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh Kryesinë

Shqipëria

Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh Kryesinë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 12:04
Seila, LSI

Lëvizja Socialiste për Integrim do mbledhë Kryesinë në orën 12:00. Në mbledhje do diskutohet mbi protestat e opozitës.

Opozita zhvilloi protestën e fundit më 13 prillit  ndërsa kërkoi largimin e Ramës dhe krijimin e një qeverine tranzitore, që do të përgatisë vendin zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...