U hodh nga pallati, gruaja e denoncoi për dhunë, kush është babai që priste fëmijën e dytë - Bota Sot
U hodh nga pallati, gruaja e denoncoi për dhunë, kush është babai që priste fëmijën e dytë

Shqipëria

U hodh nga pallati, gruaja e denoncoi për dhunë, kush është babai që priste fëmijën e dytë

Më: 26 prill 2019 Në ora: 00:27
Foto ilustrim

Një i ri i dha fund jetës duke u hedhur nga lartësia e pallatit ku jetonte në orët e fundit në Vlorë.

Së fundmi janë zbardhur të tjera detaje lidhur mbi personin që i dha fund jetës.

Ai ishte i moshës 30 vjeë dhe u hodh nga kati i tetë i pallatit ku banonte, duke përfunduar në ballkonin e katit të dytë.

Personi i cili nuk është identifikuar ende nga policia, ishte baba i një fëmije ndërkohë që priste një fëmijë të dytë pasi gruaja e tij ishte shtatzënë.

Çifti jetonte me qera pallat prej katër muajsh.

Vetëm dy ditë më parë viktima ishte denoncuar nga e shoqja në polici për ushtrim dhunë, duke kërkuar kësisoj urdhër mbrojtje.

Kjo mund të ketë qenë edhe një nga arsyet pse i riu mund ti ketë dhënë fund jetës në rrethana tragjike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...