U goditi në fytyrë dhe u përplas disa herë në dysheme nga i ati, foshnja 3-muajshe në luftë për jetën - Bota Sot
U goditi në fytyrë dhe u përplas disa herë në dysheme nga i ati, foshnja 3-muajshe në luftë për jetën

Shqipëria

U goditi në fytyrë dhe u përplas disa herë në dysheme nga i ati, foshnja 3-muajshe në luftë për jetën

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 17:18
Foto ilustrim

Një vajzë e vogël, vetëm tre-muajshe, po lufton me jetën, pasi babai i saj e rrahu atë rëndë, duke  e lënë me 27 në kafkë, shpinë  e brinjë.

Babai i saj Sean Dykes, 24 vjeç, u arrestua, ndërsa sipas policisë, ai e goditi foshnjën në fytyrë dhe e përplasi disa herë në tokë.

Doktorët thonë se vajza është me fat që ka mbijetuar, por do të ketë pasoja afatgjata për shkak të dëmtimeve të marra. Dykes ishte i vetëm ën shtëpi në momentin që ka rrahur foshnjën, ndërsa në polici ai tha se kishte çrregullime të personalitetit dhe se vuante nga stresi dhe se nuk kontrollonte dot zemërimin.

Ai madje përshkroi aktet e dhunshme oficerëve, duke përdorur një arush pelushi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...