Diell, reshje lokale dhe breshër/ Ja çfarë rezervon moti për sot - Bota Sot
Diell, reshje lokale dhe breshër/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Shqipëria

Diell, reshje lokale dhe breshër/ Ja çfarë rezervon moti për sot

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 07:06
Foto ilustrim

Sot e mërkurë dt.12 priten reshje lokale në disa qarqe, në përgjithësi, të dobëta.

Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më të mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre në Lindje gjatë pasditeve.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë dt.12) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31 °C

në vendet e ulëta: 18 / 33 °C

në vendet malore: 13 / 29 °C

ERA

Nesër (e mërkurë dt.12) era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...