Vasili: Rama dhe Lleshaj dhunues të ligjit, bandiditët po dërrmohen - Bota Sot
Vasili: Rama dhe Lleshaj dhunues të ligjit, bandiditët po dërrmohen

Shqipëria

Vasili: Rama dhe Lleshaj dhunues të ligjit, bandiditët po dërrmohen

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 17:21
Petrit Vasili

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili në një postim në rrjetet sociale shkruan se kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj janë përgjegjësit kryesorë për situatën e krijuar në vend dhe dhunuesit kryesorë të ligjit.  

“Banditet po derrmohen.......pa kthim!!

Kryeministri kriminel dhe ministri i brendshem bandit tashme jane identifikuar qarte si pergjegjesit kryesore per shkeljen dhe dhunimin e ligjit.

Ta harrojne keta dy bandite se do te bejne Shqiperine çiflig te tyre”.

Më tej Vasili shkruan se pretenca e ikjes Ramës dhe Lleshajt iu është dhënë, por ju duhen disa ditë për të zhdukur letrat që i kompromentojnë keq.

“E dine shume mire qe pretenca e ikjes ju eshte dhene te dyve,edhe ne e dime se ku dhe nga kush.....

E dime qe ju duhen ca dite per te zhdukur letrat qe i kompromentojne keq, ndonese kopjet e tyre jane atje ku duhen.....

Ikni shpejt budallenj,koha eshte tani neser do te jete vertete shume vone”, - përfundon Vasili.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...