Rama rrethon Shkodrën me policë, Berisha: ‘Ky është shtetrrethimi i skizoidit hakmarrës’ - Bota Sot
Rama rrethon Shkodrën me policë, Berisha: ‘Ky është shtetrrethimi i skizoidit hakmarrës’

Shqipëria

Rama rrethon Shkodrën me policë, Berisha: ‘Ky është shtetrrethimi i skizoidit hakmarrës’

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 18:09
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës dhe primitiv ka vendosur sot në Shkodër

Kryeministri Rama dhe Ministri i Brendshëm në panik të plotë, kanë lëshuar në Shkodër të gjitha strukturat e Policisë. Siç e tregon edhe kjo video, me qindra forca policie janë përqëndruar në qytet dhe jashtë tij, ndërkohë që kjo nuk i ka ndaluar qytetarët e Shkodrës të dalin dhe ti bllokojnë rrugën Ramës.

Sipas informacioneve, nga frika Rama pritet të zbresë me helikopter në Shkodër.

Në një video të postuar nga ish-kryeministri Berisha, duke qartë përqëndrimi i forcave të shumta të policisë.

‘Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës dhe primitiv ka vendosur sot në Shkodër! Turp! Rama ik! Fitore! Sb”, shkruan Berisha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...