Aksident në aksin Elbasan-Peqin, dy persona në gjendje të rëndë - Bota Sot
Aksident në aksin Elbasan-Peqin, dy persona në gjendje të rëndë

Shqipëria

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, dy persona në gjendje të rëndë

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:41
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme, në aksin Elbasan-Peqin, ku për pasojë dy persona ndodhen në gjendje të rëndë për jetën.

   

Dy automjetet janë përplasur në afërsi të fshatit Paperr.

Forcat e Zjarrfikëseve janë gjendur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen e të plagosurve nga mjetet e tyre.

Të plagosurit, identiteti i të cilëve ende nuk është bërë me dije janë dërguar në spitalin e Elbasanit, në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe nga hetimet e kryera thuhet se si pasojë e kushteve klimaterike, automjeti ka dalë nga rruga për shkak të shpejtësisë së lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...