Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit - Bota Sot
Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Shqipëria

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 12:52
Merr flakë skafi në Borsh

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve nga vendngjarja raporton për “BalkanWeb” se nuk ka persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat