Dhunuan hallën fizikisht, gjykata lë në burg dy vëllezërit - Bota Sot
Dhunuan hallën fizikisht, gjykata lë në burg dy vëllezërit

Shqipëria

Dhunuan hallën fizikisht, gjykata lë në burg dy vëllezërit

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:51
Policia shqiptare

“Arrest me burg”, kjo është masa që gjykata e rrethit gjyqësor Fier për dy vëllezërit Mariglen dhe Artjus Muhaj të cilët u arrestuan pasi ushtruan dhunë fizike ndaj hallës së tyre Mirela Braka, 45-vjeçe.

Ndërkohë e dhunuara ishte e pajisur edhe me urdhër mbrojtjeje. Prokuror i çështjes ishte Genci Manaj dhe gjykatëse Arta Duka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...