Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident në Korçë - Bota Sot
Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident në Korçë

Shqipëria

Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident në Korçë

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 20:14
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen dhe plagosjen ka ndodhur në Korçë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës.

Si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, ndersa  4 të tjerë janë plagosur.

Katër të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Në fotografitë e publikuara, shihet një i plagosur teksa është i shtrirë në tokë.

Ai ndihmohet nga banorët e zonës, të cilët shihen në vendngjarje. Po punohet për dokumentimin e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...