Vazhdon mot i kthjellët në Shqipëri - Bota Sot
Vazhdon mot i kthjellët në Shqipëri

Shqipëria

Vazhdon mot i kthjellët në Shqipëri

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 10:08
Ilustrim

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti në Shqipëri do të vijojë të jetë i kthjellët me vranësira të pakta dhe mesatare ne pjesën veriore dhe jugore.

Era do të fryjë Verilindje-Veriperëndim 1-8 m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12 m/sek.

Valëzimi në det parashikohet i forcës 2 deri 3 ballë.

Temperaturat minimale parashikohen të sillen 15-17 gradë Celsius, ndërsa maksimalet 29-31 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...