Moti, nis rënia graduale e temperaturave - Bota Sot
Moti, nis rënia graduale e temperaturave

Shqipëria

Moti, nis rënia graduale e temperaturave

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 07:28
Në rrjedhën e poshtme të Lumit të Gashit.

18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje  shiu.

Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,3–1,0  metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie graduale.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   12/26°C 

Zonat e  ulëta    14/30°C

Zonat  bregdetare  18/28°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...