Po jepte lajmet, tërmeti tmerron Live gazetaren shqiptare - Bota Sot
Po jepte lajmet, tërmeti tmerron Live gazetaren shqiptare

Shqipëria

Po jepte lajmet, tërmeti tmerron Live gazetaren shqiptare

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 18:09

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në Detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ka shkaktuar persona të lënduar dhe dëme materiale në disa qytetet të vendit.

Tërmeti i fuqishëm u ndihe dhe në Tiranë, duke bërë që qytetarët të dalin jashtë banesave.

Ndërkohë, gjatë lëkundjeve të tërmetit gazetarja Besmira Pelushaj ka kaluar momente frike teksa ishte “Live” duke transmetuar edicionin e lajmeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...