Moti për sot/ Ja çfarë parashikon IGJEUM - Bota Sot
Moti për sot/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

Shqipëria

Moti për sot/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 06:58
Foto ilustrim

Reshjet, temperaturat dhe era sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit

Reshjet

Nuk priten reshje.

Temperaturat

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 8 / 21 °C.

Era

Era pritet të fryjë e lehtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...