Shemben shkëmbinjtë në Theth, bllokohet rruga - Bota Sot
Shemben shkëmbinjtë në Theth, bllokohet rruga

Shqipëria

Shemben shkëmbinjtë në Theth, bllokohet rruga

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 17:41
Foto

Shirat e shumtë kanë sjellë shembjen e shkëmbinjve në rrugën që të çon për në Theth.

Nga pamjet e siguruara nga Ora Neës shihet se copat e gurit kanë rënë në të gjithë gjatësinë e  rrugës për disa metra dhe për pasojë rruga është bërë e pakalueshme.

Fatmirësisht në momentin e shembjes së shkëmbinjve në rrugë nuk ka pasur automjete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat