“Nuk mban premtimin”/ Banori rom i Laçit rrëzon propagandën e Edi Ramës me të pastrehët nga tërmeti - Bota Sot
“Nuk mban premtimin”/ Banori rom i Laçit rrëzon propagandën e Edi Ramës me të pastrehët nga tërmeti

Shqipëria

“Nuk mban premtimin”/ Banori rom i Laçit rrëzon propagandën e Edi Ramës me të pastrehët nga tërmeti

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 15:10
Edi Rama

2 ditë më parë Edi Rama i premtoi publikisht një banori të Laçit se do t’i jepte zgjidhje problemit të tij me bonusin e qirasë.

Banori quhet Ferdinand Rexhepi, i mbetur pa shtëpi pas tërmetit. Sot, Kryetari i PD, Lulzim Basha, e vizitoi rastësisht Ferdinandin në një çadër dhe ai i tregoi se problemi i tij vazhdonte të mbetej i pazgjidhur, megjithë premtimin e Ramës.

Video ka takimin e Ferdinandit me Ramën më 12 Dhjetor dhe takimin me Bashën në 14 Dhjetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat