Shiu ua "prish" ditën pushuesve, trafik disa kilometra nga Orikumi deri tek Ujin e Ftohtë - Bota Sot
Shiu ua "prish" ditën pushuesve, trafik disa kilometra nga Orikumi deri tek Ujin e Ftohtë

Shqipëria

Shiu ua "prish" ditën pushuesve, trafik disa kilometra nga Orikumi deri tek Ujin e Ftohtë

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:12
foto nga vendi ngjarjes

Radhë të gjata kilometrike janë krijuar sot në mesditë përgjatë aksit rrugor Llogora, Dukat deri në Vlorë.

E diela e kthimit ka shkaktuar trafik në aksin rrugor te lart përmendur, siç edhe shihet nga pamjet në video.

Moti i keq dhe me reshje shiu ka bërë që sot turistët të largohen më herët se zakonisht. Rruga nga Orikumi deri në Ujin e Ftohtë është bllokuar nga trafiku i cili është disa kilometra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat